Barvené palubky

od firmy STAK-D, spol s .r.o.

Sklad STAK-D
Palubky

Vítejte, jsme STAK-D, spol. s r.o.

Odborná firma v oblasti střech a výroby strojově stříkaného dřeva.

Na trhu jsme již více než 25 let. Za tu dobu jsme zrealizovali více než jeden tisíc střech všech možných typů a proto nabízíme zákazníkům pomoc při řešení jejich problémů, ať již na hotových střechách, a nebo na těch, které se připravují stavět nebo rekonstruovat. 

Sami při stavbě střech a dřevěných konstrukcí za rok potřebujeme 1 500 až 2 000 m2 natřených obkladů. . Jde o různé části zakázek, jako jsou římsy, štíty či fasádní obklady. 

Dříve jsme palubky natírali ručně, jenže se ukázalo, že každý pracovník pracuje trochu jinak a ve výsledku se stane, že jedna palubka může být světlejší a druhá tmavší. Když se pak s takovým materiálem obložení zrealizuje, rozdíly jsou v ploše vidět, zákazník není spokojen a žádá nápravu. Takže je třeba obklad na stavbě znovu přetírat.

Rozhodli jsme se situaci řešit. Provedli jsme průzkum trhu a možnosti povrchových úprav palubek stříkám. Vybrali jsme a koupili italskou stříkací kabinu – flexisprey vybavenou stříkací technikou od firmy Kremlin.

Souběžně jsme navázali spolupráci s výrobcem barev renomovanou americkou firmou Sherwin-Williams, která v oboru povrchových úprav působí už 140 let. Tři měsíce jsme pak spolu vzorkovali barvy a jednotlivé odstíny, tak aby se připravil kvalitní produkt, který se bude líbit. V současné době máme v nabídce osm základních barev a speciální krycí řadu, kterou názýváme Gray line. Jedná se o krásné a moderní šedé odstíny.

Naše barvené palubky dodáváme  firmám jako je například První chodská, Ráj dřeva, Dřevotrust, nebo Kili, které je zařadili do svého sortimentu.

Kontaktujte nás

(+420) 725 045 934

Domanín 212, 696 83 Domanín

barvenedrevo@stak-d.cz